• Landline: 123123123
 • Map View
 • Street View
 • Directions
Skontaktuj się

Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, broniąc w Katedrze Prawa Karnego, pod kierunkiem prof. dr hab. Krzysztofa Indeckiego pracę magisterską. Praca magisterska zatytułowana „Obrona konieczna” obroniona została z wynikiem bardzo dobrym. Po ukończeniu studiów pełnił funkcję asystenta Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki. Jednocześnie prowadził zajęcia dydaktyczne z zakresu postępowania administracyjnego w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Skierniewicach. Rozpoczął również aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi i zdał egzamin adwokacki. Od 2006 roku prowadzi własną Kancelarię Adwokacką pod nazwą Kancelaria Adwokacka Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski.

Ponad kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w prestiżowych kancelariach adwokackich w Łodzi.

Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie karnym.

Czytaj więcej o prawie karnym

Czytaj więcej o prawie pracy

 • Ocena
Ocena ( 10 / 10 )

Ilość opinii: 109

10
 • Ocena
Prezes
Zarządzam dużą firmą, w ktorej często są rotacje pracowników. Nie mam czasu, żeby samemu przygotowywać umowy dla nowych członków załogii, dlatego w tej kwestii od wielu lat polegam na kancelarii mec. Chróścielewskiego.
23:55 3 lutego 2019
10
 • Ocena
Hubert
Łapówka to ostatnio akutalny temat. Niestety miałem okazję współpracować z urzędnikiem, który wręcz zasugerował mi, że jeżeli chcę pomyślnie załatwić moją sprawę, to muszę za to zapłacić. Nie zgodziłem się, dzięki czemu moja firma dużo na tym straciła. Zwróciłem się o pomoc do kancelarii mec. Chróścielewskiego. Winni zostali ukarani ;)
10:54 1 lutego 2019
10
 • Ocena
Szachu
Prawnicy, którzy pracują w kancelarii Mec. Chróścielewskiego pomogli mi wynegocjować z pracodawcą zmianę umowy zlecenia na umowę o pracę. Po 5 latach pracy w firmie było to dla mnie bardzo ważne. Dziękuję za wzorową współpracę :)
06:15 28 stycznia 2019
10
 • Ocena
OlgaRe.
Mój syn padł w szkole ofarią wyłudzenia. Starsi, pełnoletni "koledzy" notorycznie kazali mu przynosić pieniądze. Sprawę pomogli mi rozwiązać prawnicy w kancelarii właśnie Wawrzyńca Chróścielewskiego. Nie tylko oddali synowi całą kwotę, którą mu zabrali, ale także musieli zapłacić wysoką grzywnę.
21:01 25 stycznia 2019
10
 • Ocena
Jasny
Przygotowanie jakiejkolwiek umowy to dla mnie czarna magia. Dlatego gdy mam jakikolwiek dokument do opracowania, zwracam się do kancelarii mec. Chróścielewskiego. Ostatnio pomogli mi z umową o zakazie konkurencji. Bardzo przejrzysta i sympatyczna współpraca.
08:52 3 stycznia 2019
10
 • Ocena
Wera
Nie mogłam doprosić się od kierownika premii, która mi się należała. Suma uzbierała się dosć spora, więc nie chciałam tak tego zostawić i zwróciłam się o pomoc do kancelarii Mecenasa Chróścielewskiego. Z pomocą pracujących tam prawników udało mi się uzyskać całość co do grosza.
08:01 14 grudnia 2018
10
 • Ocena
Milena
Człowiek od razu czuje się pewniej, jak po swojej stronie ma tak skutecznych prawników. Mąż nieumyślnie spowodował wypadek – małe dziecko niepilnowane przez rodziców wybiegło na jezdnię..Dzięki świadkom oraz pomocy kancelarii Mecenasa Chróścielewskiego udało się zaprezentować, że w najmniejszym procencie nie była to jego wina.
07:28 3 listopada 2018
10
 • Ocena
ErykN
Rzeczowa kancelaria, dbająca o klienta. Moja sprawa o przywrócenie mnie do pracy zakończyła się pozytywnie. Pomoc prawna naprawdę na wysokim poziomie.
08:51 25 października 2018
10
 • Ocena
Technik
Stawki bardzo konkurencyjne, a podejście prawników powinno być wzorem dla innych kancelarii. Mój były pracownik, dzięki kancelarii został słono ukarany za kradzież towaru z zaplecza. Jak to mówią, oliwa sprawiedliwa ;)
06:50 5 września 2018
10
 • Ocena
Lechu
W sprawach karnych można iść w ciemno. Zostałem bardzo profesjonalnie potraktowany. Moja sprawa o ukaranie sprawców pobicia zakończyła się dużym sukcesem. Dziękuję!
15:01 11 sierpnia 2018

Tylko dla zarejestrowanych użykowników. Nie masz jeszcze konta? Załóż teraz!