• Landline: 123123123
 • Map View
 • Street View
 • Directions
Skontaktuj się

Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, broniąc w Katedrze Prawa Karnego, pod kierunkiem prof. dr hab. Krzysztofa Indeckiego pracę magisterską. Praca magisterska zatytułowana „Obrona konieczna” obroniona została z wynikiem bardzo dobrym. Po ukończeniu studiów pełnił funkcję asystenta Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki. Jednocześnie prowadził zajęcia dydaktyczne z zakresu postępowania administracyjnego w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Skierniewicach. Rozpoczął również aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi i zdał egzamin adwokacki. Od 2006 roku prowadzi własną Kancelarię Adwokacką pod nazwą Kancelaria Adwokacka Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski.

Ponad kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w prestiżowych kancelariach adwokackich w Łodzi.

Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie karnym.

Czytaj więcej o prawie karnym

Czytaj więcej o prawie pracy

 • Ocena
Ocena ( 10 / 10 )

Ilość opinii: 109

10
 • Ocena
Rita
Za sprawą kancelarii mecenasa Chróścielewskiego, mogłam spotkać się z moim bratem, który został tymczasowo aresztowany. Gdyby nie ta możliwość, brat pewnie już całkiem by sie załamał. Jestem bardzo wdzięczna!
15:56 3 października 2017
10
 • Ocena
Adik
Korzystałam z pomocy prawników mec. Chróścielewskiego w sprawie o wypadek. Kierowca znacznie przekroczył prędkość w skutek czego uderzyliśmy w drzewo. Do tej pory mam częściowo niewładną rękę. Dzięki znakomitej pracy mecenasa na sali sądowej uzyskałem wysokie odszkodowanie, dzięki któremu mogę kontynuować rehabilitację.
15:56 24 września 2017
10
 • Ocena
Finka
Dobry prawnik to podstawa wygranej sprawy. Za namową znajomych zwórciłam się do kancelarii Pan Chróścielewskiego. Potrzebowałam pomocy przy oskarżeniu kierownika mojego działu o mobbing. Udało się osiągnąć to czego oczekiwałam, czyli przeniesienie mnie do innego działu i ukaranie przełożonego.
19:55 5 sierpnia 2017
10
 • Ocena
KlaudiA
Kilka miesięcy temu w moim sklepie doszło do rozboju. Złodzieje byli zamaskowani, więc nie byłam w stanie rozpoznać sprawców. Dzięki skrupulatnej pracy kancelarii mec Chróścielewskiego oraz miejskiemu monitoringowi udało się ukarać winnych. Polecam w ciężkich sprawach karnych.
15:55 24 lipca 2017
10
 • Ocena
Ariadna
Pracodawca jakiś czas temu bez żadnego uzasadnienia wypowiedział mi umowę o pracę. Postanowiłam walczyć o sprawiedliwość i zwróciłam się do kancelarii mec. Chróścielewskiego. Wykwalifikowani prawnicy potraktowali sprawę priorytetowo, dlatego w dość szybkim czasie zostałam przywrócona na swoje stanowisko.
22:54 1 czerwca 2017
10
 • Ocena
Fiolka
Profesjonalna obsługa i miła, ciepła atmosfera. Powierzyłam kancelarii problem związany z niesłusznym oskarżeniem o kradzież. Nie zawiodłam się.
18:54 8 maja 2017
10
 • Ocena
Marcinezz
Bardzo polecam szczególnie jeżeli macie problem z prawem pracy. Mecenasi pracujący pod kierunkiem adw. Chróścielewskiego podchodzą do sprawy bardzo starannie. Mnie wybronili z zarzutów o dyskryminację, stawianych przez mojego pracownika.
16:53 15 kwietnia 2017
10
 • Ocena
Regina
Od kilku lat pracowałam na umowie zlecenie, ale z pisemnej treści ustaleń wynikało, że wykonuję pracę tak, jakbym była zatrudniona na umowie o pracę. Postanowiłam wnieść pozew o ustalenie stosunku pracy, a z pomocą kancelarii mec. Chróścielewskiego udało się pozytywnie rozwiazać sprawę.
05:53 11 kwietnia 2017
10
 • Ocena
Wojtaszek
Dobrze, że w Łodzi są prawnicy, na których można polegać. Dzięki zespołowi mec. Chróścielewskiego otrzymałem najniższą karę za jazdę po alkoholu (dwóch lampkach wina). Mam nauczkę na całe życie, że nawet mała ilość alkoholu, może przysporzyć nie lada kłopotów.
15:02 2 kwietnia 2017
10
 • Ocena
Elvis
W pracy kancelarii przede wszystkim cenię sobie rzetelność i szybkie tempo działania. Potrzebowałem kilku profesjonalnie przygotowanych umów dla mojej firmy. Doskonała współpraca.
08:52 29 marca 2017

Tylko dla zarejestrowanych użykowników. Nie masz jeszcze konta? Załóż teraz!