• Landline: 123123123
 • Map View
 • Street View
 • Directions
Skontaktuj się

Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, broniąc w Katedrze Prawa Karnego, pod kierunkiem prof. dr hab. Krzysztofa Indeckiego pracę magisterską. Praca magisterska zatytułowana „Obrona konieczna” obroniona została z wynikiem bardzo dobrym. Po ukończeniu studiów pełnił funkcję asystenta Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki. Jednocześnie prowadził zajęcia dydaktyczne z zakresu postępowania administracyjnego w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Skierniewicach. Rozpoczął również aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi i zdał egzamin adwokacki. Od 2006 roku prowadzi własną Kancelarię Adwokacką pod nazwą Kancelaria Adwokacka Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski.

Ponad kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w prestiżowych kancelariach adwokackich w Łodzi.

Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie karnym.

Czytaj więcej o prawie karnym

Czytaj więcej o prawie pracy

 • Ocena
Ocena ( 10 / 10 )

Ilość opinii: 130

10
 • Ocena
Zośka
Pracowałam w dużej korporacji, wiec mobbing ze strony kierownika działu był na porządku dziennym. W końcu odważyłam się i zgłosiłam się do kancelarii mec. Chróścielewskiego. To był dobry krok, bo prawnicy wywalczyli dla mnie spore zadośćuczynienie za krzywdę.
23:15 19 lipca 2016
10
 • Ocena
Święty
Wsiadłem po dwóch piwach za kółko. Niestety trafiłem akurat na kontrolę. Dzięki kancelarii Mecenasa Chróścielewskiego udalo się maksymalnie zminimalizować karę.
15:00 16 lipca 2016
10
 • Ocena
Korneliusz
Kancelaria Mecenasa Chróścielewskiego to zespół wyspecjalizowanych prawników. Mnie pomogli przy problemie z pracodawcą. Wszystko udało się załatwić bardzo szybko, za co jestem naprawdę wdzięczny.
19:01 5 lipca 2016
10
 • Ocena
Karolina
Zostałam potrącona przez nietrzeźwego kierowcę, który później wymigiwał sie od odpowiedzialności. Na szczęście dzięki prawnikom pracującym u mecenasa Chróścielewskiego otrzymałam wysokie odszkodowanie. Praca kancelarii bardzo, bardzo profesjonalna.
23:24 2 czerwca 2016
10
 • Ocena
Urzędnik
Jestem urzędnikiem. Niedawno zostałem przez jakąś "sympatyczną osobę" oskarżony o przyjęcie łapówki. Oczywiście mijało się to z prawdą, a ja nabawiłem się przez to wielu problemów. Dzięki tej kancelarii udało się rozwiać wszystkie fałszywe oskarżenia i przywrócić moje dobre imię.
22:23 30 maja 2016
10
 • Ocena
Brandy
Z pomocą prawnika z kancelarii Adw. Chróścielewskiego udało mi się odroczyć karę pozbawienia wolności. W związku z tym mogłem zaopiekować się żoną w czasie ciąży i jakiś czas po porodzie. Dziękujemy!
11:22 28 maja 2016
10
 • Ocena
Stonoga
Mój ojciec jakiś czas temu poważnie narozrabiał, dlatego na kilka ładnych lat trafił do wiezienia. Podczas odbywania kary okazało sie, że jest ciężko chory. Zwróciłam się do kancelarii mecenasa Chróścielewskiego. Prawnik, który zajmował się moją sprawą załatwił ojcu przerwę w odbywaniu kary.
10:21 26 maja 2016
10
 • Ocena
Alek
Dzięki kancelarii Mecenasa Chróścielewskiego dowiedziałem się, że za podpisanie umowy o zakazie konkurencji należą mi się pieniążki. Pracuje tam bardzo dobry i zgrany zespół prawników. Polecam
20:11 3 kwietnia 2012
10
 • Ocena
Halszka
Mojemu synowi w szkole ktoś podrzucił narkotyki. Prawnicy pracujący pod kierunkiem mec. Chróścielewskiego dowiedli, że nie były one jego. Syn na szczęście został oczyszczony z zarzutów.
21:08 16 marca 2012
10
 • Ocena
Marcineq
Gdyby nie kancelaria Mecenasa Chróścielewskiego to pewnie do tej pory siedziałbym w więzieniu za pobicie, z którym nie miałem nic do czynienia. Dziękuję za pomoc, pełen profesjonalizm.
14:16 13 marca 2012

Tylko dla zarejestrowanych użykowników. Nie masz jeszcze konta? Załóż teraz!