• Landline: 123123123
 • Map View
 • Street View
 • Directions
Skontaktuj się

Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, broniąc w Katedrze Prawa Karnego, pod kierunkiem prof. dr hab. Krzysztofa Indeckiego pracę magisterską. Praca magisterska zatytułowana „Obrona konieczna” obroniona została z wynikiem bardzo dobrym. Po ukończeniu studiów pełnił funkcję asystenta Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki. Jednocześnie prowadził zajęcia dydaktyczne z zakresu postępowania administracyjnego w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Skierniewicach. Rozpoczął również aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi i zdał egzamin adwokacki. Od 2006 roku prowadzi własną Kancelarię Adwokacką pod nazwą Kancelaria Adwokacka Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski.

Ponad kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w prestiżowych kancelariach adwokackich w Łodzi.

Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie karnym.

Czytaj więcej o prawie karnym

Czytaj więcej o prawie pracy

 • Ocena
Ocena ( 10 / 10 )

Ilość opinii: 125

10
 • Ocena
Zdzisław
Jestem lekarzem i fałszywie zostałem oskarżony o przyjęcie łapówki. Dzięki prawnikom pracującym w kanclearii Mec. Chróścielewskiego udało się uratować moją reputację i udowodnić, że jestem niewinny.
07:46 17 stycznia 2017
10
 • Ocena
Trzcinka
Bardzo owocna współpraca. Prawnikom udało się przywrócić mojego męża do pracy po bezzasadnym zwolnieniu.
15:00 2 stycznia 2017
10
 • Ocena
Bingo
Dobra i skuteczna kancelaria. Potrzebowałem pomocy związanej z prawem pracy (umowy dla pracowników itp.) i poradzili sobie świetnie. Polecam
23:14 30 grudnia 2016
10
 • Ocena
Joyo
Mam korzenie azjatyckie, więc w pracy byłem dość często dyskryminowany. Nie umiałem sobie z tym za bardzo poradzić, wpadłem w depresję. W końcu żona umówiła mnie na spotkanie z prawnikami pracującymi pod kierunkiem mec Chróścielewskiego. Moją sprawę potraktowano z należytą starannością.
14:44 29 grudnia 2016
10
 • Ocena
Pracownik
Mój pracodawca bardzo ociągał się z wypłatą wynagrodzenia za ostatnie dwa miesiące mojej pracy. Bałem się, że nigdy nie zobaczę tych pieniędzy, wiec zwróciłem się do kancelarii mec. Chróścielewskiego. Jeden z prawników tak poprowadził sprawę, że pieniądze były na koncie po kilku dniach;)
15:11 13 grudnia 2016
10
 • Ocena
Sonia
Zupełnie nie znam się na prawie, a potrzebowałam kilka umów o pracę dla moich pracowników, a także umowę o zakazie konkurencji. Zwróciłam się więc do kanc. Mec. Chróścielewskiego. Dokumenty zostały przygotowane w ekspresowym tempie.
15:42 24 maja 2016
10
 • Ocena
Orzeszka
Do tej pory jestem wdzięczny kancelarii Mecenasa Chróścielewskiego za to, że mój mąż mógł odbywać swoją karę pozbawienia wolności w domu pod dozorem elektronicznym. Dziękujemy za tak skuteczne rozwiązanie sprawy!
09:42 5 grudnia 2016
10
 • Ocena
Adam R.
Miałem nieprzyjemną sprawę z moim byłym pracownikiem. Pozwał mnie o mobbing, ponieważ odmówiłem udzielenia podwyżki, na która nie zasługiwał. W ramach zemsty chciał mnie więc pogrążyć. Na szczęście kancelaria mec. Chróścielewskiego wzięła sprawę w swoje ręce i udowodniła, że zostałem zniesławiony.
11:56 2 grudnia 2016
10
 • Ocena
Lewand
Jakiś czas temu niestety potrąciłem na pasach pieszego. Oczywiście sprawa trafiła do sądu. Gdyby nie pomoc doświadczonych prawników z kancelarii mecenasa Chróścielewskiego, to do tej pory siedziałbym w więzeniu. Przy pomocy świadków oraz monitorignu, który odnaleźli, udowodnili, że to nie była moja wina, ponieważ mężczyzna wtargnął na pasy nagle, a ja nie miałem już możliwości zahamowania.
23:40 30 listopada 2016
10
 • Ocena
Janko
Zostałem posądzony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, mimo, że nie miałem z nią nic wspólnego. Prawnicy pracujący u Mec. Chróścielewskiego udowodnili, że to była tylko zbieżność nazwisk, a mnie sąd oczyścił z zarzutów. To, co da się zauważyć na pierwszy rzut oka to indywidualne podejście do sprawy.
11:02 30 listopada 2016

Tylko dla zarejestrowanych użykowników. Nie masz jeszcze konta? Załóż teraz!