• Landline: 123123123
 • Map View
 • Street View
 • Directions
Skontaktuj się

Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, broniąc w Katedrze Prawa Karnego, pod kierunkiem prof. dr hab. Krzysztofa Indeckiego pracę magisterską. Praca magisterska zatytułowana „Obrona konieczna” obroniona została z wynikiem bardzo dobrym. Po ukończeniu studiów pełnił funkcję asystenta Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki. Jednocześnie prowadził zajęcia dydaktyczne z zakresu postępowania administracyjnego w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Skierniewicach. Rozpoczął również aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi i zdał egzamin adwokacki. Od 2006 roku prowadzi własną Kancelarię Adwokacką pod nazwą Kancelaria Adwokacka Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski.

Ponad kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w prestiżowych kancelariach adwokackich w Łodzi.

Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie karnym.

Czytaj więcej o prawie karnym

Czytaj więcej o prawie pracy

 • Ocena
Ocena ( 10 / 10 )

Ilość opinii: 87

10
 • Ocena
Kornet
Kiedyś przechodziłem dość nieciekawy okres w swoim życiu. Policja znalazła przy mnie niewielką ilość narkotyków. Dzięki pomocy zespołu mecenasa Chróścielewskiego udało się wywalczyć najmniejszy wymiar kary.
21:48 27 maja 2018
10
 • Ocena
Expert
Mój poprzedni zakład pracy opuściłem w niemiłej atmosferze, bo pracodawca nakłamał w świadectwie pracy. Bałem sie, że to zaważy na mojej dalszej karierze, dlatego zwróciłem się do kanc. Mec. W. Chróścielewskiego. Prawnik, który zajął się moją sprawą pomógł mi sprostować opinię wydaną przez szefa. Gdyby nie on, dalej siedziałbym na bezrobotnym.
13:23 25 maja 2018
10
 • Ocena
Kazimierz
Sprzęt w mojej pracy był przez wiele lat niesprawdzany, a pracodawca to ukrywał. Któregoś dnia doszło do awarii w konsekwencji czego straciłem palec. Później na jaw wyszły zaniedbania ze strony właściciela. Od prawników z kancelarii mec. Chróścielewskiego otrzymałem nie tylko wygraną sprawę o odszkodowanie, ale także wsparcie emocjonalne. Dziękuję!
22:47 25 marca 2018
10
 • Ocena
Edeekk
Kancelaria niezawodna. Myślałem, że moja sprawa o jazdę "po pijaku" jest z góry skazana na najwyższą karę. Ale prawnicy tak poprowadzili linię obrony, że dostałem dużo niżsża sankcję niż tą, której się spodziewałem.
08:46 2 lutego 2018
10
 • Ocena
Walery
Według mnie, Kancelaria Mecenasa Chróścielewskiego jest warta polecenia. Bardzo szybko uporali się z moją sprawą dotyczącą nieuczciwego pracodawcy. Satysfakcja 100%.
17:46 15 stycznia 2018
10
 • Ocena
Sezamka
Pracodawca rozwiązał ze mną umowe z przyczyn zupełnie niezależnych ode mnie. Znajoma podpowiedziała mi, że należy mi się za to odprawa pieniężna. Zgłosiłam się więc do kancelarii mec Chróścielewskiego, dzięki czemu udało się otrzymać pieniądze, które mi się prawnie należały.
08:09 14 grudnia 2017
10
 • Ocena
Szyna
Miłe zaskoczenie. Praca kancelarii na wysokim poziomie. Problem z pracodawcą rozwiazany bezstresowo i tak jak tego oczekiwałam :)
08:45 2 listopada 2017
10
 • Ocena
Cezar
Prawnicy w kancelarii mec. Chróścielewskiego opracowali dla mnie szczegółowy regulamin pracy. W dodatku bardzo sprawnie.
15:00 7 października 2017
10
 • Ocena
Rita
Za sprawą kancelarii mecenasa Chróścielewskiego, mogłam spotkać się z moim bratem, który został tymczasowo aresztowany. Gdyby nie ta możliwość, brat pewnie już całkiem by sie załamał. Jestem bardzo wdzięczna!
15:56 3 października 2017
10
 • Ocena
Adik
Korzystałam z pomocy prawników mec. Chróścielewskiego w sprawie o wypadek. Kierowca znacznie przekroczył prędkość w skutek czego uderzyliśmy w drzewo. Do tej pory mam częściowo niewładną rękę. Dzięki znakomitej pracy mecenasa na sali sądowej uzyskałem wysokie odszkodowanie, dzięki któremu mogę kontynuować rehabilitację.
15:56 24 września 2017

Tylko dla zarejestrowanych użykowników. Nie masz jeszcze konta? Załóż teraz!