• Landline: 123123123
 • Map View
 • Street View
 • Directions
Skontaktuj się

Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, broniąc w Katedrze Prawa Karnego, pod kierunkiem prof. dr hab. Krzysztofa Indeckiego pracę magisterską. Praca magisterska zatytułowana „Obrona konieczna” obroniona została z wynikiem bardzo dobrym. Po ukończeniu studiów pełnił funkcję asystenta Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki.Jednocześnie prowadził zajęcia dydaktyczne z zakresu postępowania administracyjnego w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Skierniewicach. Rozpoczął również aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi i zdał egzamin adwokacki. Od 2006 roku prowadzi własną Kancelarię Adwokacką pod nazwą Kancelaria Adwokacka Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski.

Ponad kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w prestiżowych kancelariach adwokackich w Łodzi.

Specjalizuje się w prawie karnym i prawie pracy.

Czytaj więcej o prawie karnym

Czytaj więcej o prawie pracy

 • Ocena
Ocena ( 10 / 10 )

Ilość opinii: 63

10
 • Ocena
Walery
Według mnie, Kancelaria Mecenasa Chróścielewskiego jest warta polecenia. Bardzo szybko uporali się z moją sprawą dotyczącą nieuczciwego pracodawcy. Satysfakcja 100%.
17:46 15 stycznia 2018
10
 • Ocena
Sezamka
Pracodawca rozwiązał ze mną umowe z przyczyn zupełnie niezależnych ode mnie. Znajoma podpowiedziała mi, że należy mi się za to odprawa pieniężna. Zgłosiłam się więc do kancelarii mec Chróścielewskiego, dzięki czemu udało się otrzymać pieniądze, które mi się prawnie należały.
08:09 14 grudnia 2017
10
 • Ocena
Szyna
Miłe zaskoczenie. Praca kancelarii na wysokim poziomie. Problem z pracodawcą rozwiazany bezstresowo i tak jak tego oczekiwałam :)
08:45 2 listopada 2017
10
 • Ocena
Cezar
Prawnicy w kancelarii mec. Chróścielewskiego opracowali dla mnie szczegółowy regulamin pracy. W dodatku bardzo sprawnie.
15:00 7 października 2017
10
 • Ocena
Rita
Za sprawą kancelarii mecenasa Chróścielewskiego, mogłam spotkać się z moim bratem, który został tymczasowo aresztowany. Gdyby nie ta możliwość, brat pewnie już całkiem by sie załamał. Jestem bardzo wdzięczna!
15:56 3 października 2017
10
 • Ocena
Adik
Korzystałam z pomocy prawników mec. Chróścielewskiego w sprawie o wypadek. Kierowca znacznie przekroczył prędkość w skutek czego uderzyliśmy w drzewo. Do tej pory mam częściowo niewładną rękę. Dzięki znakomitej pracy mecenasa na sali sądowej uzyskałem wysokie odszkodowanie, dzięki któremu mogę kontynuować rehabilitację.
15:56 24 września 2017
10
 • Ocena
Finka
Dobry prawnik to podstawa wygranej sprawy. Za namową znajomych zwórciłam się do kancelarii Pan Chróścielewskiego. Potrzebowałam pomocy przy oskarżeniu kierownika mojego działu o mobbing. Udało się osiągnąć to czego oczekiwałam, czyli przeniesienie mnie do innego działu i ukaranie przełożonego.
19:55 5 sierpnia 2017
10
 • Ocena
KlaudiA
Kilka miesięcy temu w moim sklepie doszło do rozboju. Złodzieje byli zamaskowani, więc nie byłam w stanie rozpoznać sprawców. Dzięki skrupulatnej pracy kancelarii mec Chróścielewskiego oraz miejskiemu monitoringowi udało się ukarać winnych. Polecam w ciężkich sprawach karnych.
15:55 24 lipca 2017
10
 • Ocena
Ariadna
Pracodawca jakiś czas temu bez żadnego uzasadnienia wypowiedział mi umowę o pracę. Postanowiłam walczyć o sprawiedliwość i zwróciłam się do kancelarii mec. Chróścielewskiego. Wykwalifikowani prawnicy potraktowali sprawę priorytetowo, dlatego w dość szybkim czasie zostałam przywrócona na swoje stanowisko.
22:54 1 czerwca 2017
10
 • Ocena
Fiolka
Profesjonalna obsługa i miła, ciepła atmosfera. Powierzyłam kancelarii problem związany z niesłusznym oskarżeniem o kradzież. Nie zawiodłam się.
18:54 8 maja 2017

Tylko dla zarejestrowanych użykowników. Nie masz jeszcze konta? Załóż teraz!